1986 yılında kurulan Kadir Tic.Paz.Ltd.Şti. piyasaya çeşitli elektronik ve ev eşyası ürünleri pazarlayarak girmiştir. 1995 yılında bünyesindeki “Kasuga, Fortex ve Nacar” markalarıyla Uzakdoğu’dan ithalata başlayan firmamız, 2001 senesinde “Agora” (yapay çiçek) ve “AG Dekor” (hediyelik eşya ve dekorasyon ürünleri) markalarıyla yurtiçi ve yurtdışı ürün tedariğine ve satışına devam etmiştir.

Şirketimiz; günümüzün değişen, gelişen, beğenilen tasarımlarını göz önüne alarak kullanışlı, pratik ve modern ürünlerle kapasitesini genişletmiştir.

Günün gereksinim ve taleplerini dikkate alan şirketimiz, yurt genelindeki ve civar ülkelerdeki firmalara portföyümüzdeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Şirketimiz, ürün portföyünü özellikle yurtiçi ve yurtdışı fuarları takip ederek, yaptığı titiz çalışmalar sonucu oluşturmaktadır.

Son yıllarda markamıza yaptığımız yatırımlar, şirketimizi artan rekabet koşullarında güçlendirerek sektörün öncüleri arasına taşımıştır. Bu süreçte, sektör içi farklı alanda hizmet veren AG Dekor markamızla güçlenerek yolumuza devam etmekteyiz.

Bunun yanı sıra pazarlama ağımızı genişleterek sektördeki payımızı büyütmeye yönelik çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz.

Temel ilkemiz : Müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik…