Teslimat ve İade Şartları

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde agdekor.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. Karşı ödemeli kargonuzun kabulu için firmamızın anlaşmalı kargosu ile gönderilmesi zorunludur aksi halde başka kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmeyecektir. (Kargo Ücretsiz değişim bir defaya mahsus geçerlidir) 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

Kampanya şeklinde gerçekleşmiş olan ürün alımlarında  kısmi iadeler kampanya şartlarını bozuyorsa ( Örneğin 300 tl ve üzeri alışverişde sepetin yarısını öde kampanyasında tanesi 100 tl den 3 adet ürün alınca kampanya gereği 150tl ödersiniz.Daha sonrasında bu üç üründen birini iade etmek isterseniz 2 adet ürün 200 tl edeceği için kampanya kapsamı dışına çıkılmış olup herhangi para iadesi yapılmayacaktır bu tarz kampanyalarda müşteri ancak değişim hakkını kullanabilir yada ürünlerin tamamını iade ederek parasını talep edebilir.) herhangi para iadesi yapılmaz ancak ürünlerin tamamının iadesi olursa para iadesi yapılabilir.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
· Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
· Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
· Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
· Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
· Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
· Basılı ürünler (Kitap, vb)

Satın alınan ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış olup orijinal ambalajı ile birlikte gönderilmesi şarttır.  
Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır